Forum Miasta Ciezkowice Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Taishi
2011-05-12, 08:54
Witam wszystkich użytkowników tego forum.
Autor Wiadomość
Henryk 

Wysłany: 2011-05-11, 20:17   Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Nazywam się Henryk Mościbrodzki, urodzony 3 maja 1955 roku w Łosicach. Od 1978 mieszkam na Śląsku - aktualnie w Gliwicach. Wojsko odsłużyłem w Żaganiu i w Żarach. Interesuje mnie kooperatyzm, Linux, modelarstwo, radioamatorstwo (krótkofalarstwo) - szczególnie prowadzenie nasłuchów stacji radioamatorskich, turystyka, i jeszcze wiele innych rzeczy. 11 lat byłem aktywnym instruktorem ZHP (od funkcji przybocznego do kwatermistrza hufca). Zajmuje się popularyzacją idei spółdzielczej, tej autentycznej a nie z nazwy. Jestem sygnatariuszem Porozumienia Osób Wspierających Niezależną i Autentyczną Spółdzielczość, które jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości. Udzielam się na wielu forach dyskusyjnych, które uważam za dobrą platformę do wymiany poglądów. Od jakiegoś czasu jestem aktywny na Wikipedii. Żonaty od 1989 roku. Członek-założyciel Pro Loquela Silesiana - Towarzystwa Kultywowania i Promowania Ślaskiej Mowy, miłośnik kultury wilamowskiej i języka wilamowskiego.

Tak przy okazji, szukam - chętnych - osób, które chciałby działać na rzecz odrodzenia autentycznej spółdzielczości w Polsce.

Rakinogit

Wysłany: 2017-03-24, 09:14   

cześć Henryk! Serdecznie witam. Jestem Marcin

Odpowiedz do tematu